Wyspa XXL

Wyspa XXL przeznaczona dla młodzieży i dorosłych

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 


189,00 zł

Stan: Dostępny

Wyspa XXL przeznaczona dla młodzieży i dorosłych

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 

Wysokość: 30 cm

Szerokość podstawy: 140 cm

Długość: 140 cm

Pojemność: 300L

 

Dostepne kolory ekoskóry:Każdego dnia jesteśmy świadkami prostej sytuacji: wracamy zmęczeni do domu, marząc jedynie o ciepłej kąpieli, miękkim fotelu i pufie, na której możemy położyć nogi. Doświadczają tego też producenci mebli, którzy wynaleźli pufy wykonane ze... styropianu. Setki i tysiące styropianowych granulek ukrytych w skórzanym worku, które poruszają się bez żadnego problemu sprawiają, że pufa sama dostosowuje się do naszego ciała, zapewniając mu miękkość i wygodę.

Żeby było jeszcze bardziej komfortowo, tego typu fotel można kupić od razu w Internecie, bez bawienia się w chodzenie po naziemnych sklepach, oglądania dziesiątek modeli i słuchania zapewnień sprzedawcy, że dane pufy na pewno spełnią wszystkie nasze wymagania. Prosty tryb zakupu, duży wybór oraz maksymalna wygoda użytkowania złączone w jedno sprawiają, że coraz częściej decydujemy się kupować worki zamiast tradycyjnych mebli, a co za tym idzie – możemy czerpać o wiele więcej korzyści ze zwykłego siedzenia. Zazwyczaj nawet nie zwracamy uwagi na to, czy używane przez nas pufy są wygodne, czy zapewniają nam odpowiedni komfort i czy korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. W przeciwieństwie do nich worek daje nam całkowitą pewność, że podczas siedzenia na nim w dowolnej, nawet najbardziej wymyślnej pozycji, nasze plecy i cały kręgosłup nie będą narażone na żadne uszkodzenia. W przypadku normalnej pufy nigdy nie będziemy mieć zaś tej pewności – wręcz przeciwnie, ponieważ jej budowa za każdym razem wymusza na nas przyjęcie niewygodnej dla pleców pozycji.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego