Wyspa XL

Wyspa XL przeznaczona dla dzieci i młodzieży.

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 


149,00 zł

Stan: Dostępny

Wyspa XL przeznaczona dla dzieci i młodzieży.

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 

Wysokość: 30 cm

Szerokość podstawy: 110 cm

Długość: 110 cm

Pojemność: 200L

 

Dostepne kolory ekoskóry:Kto nie nigdy nie próbował poprawić wygody siedzenia dziesiątkami poduszek podpierających kręgosłup czy różnymi kocami, które miały zastępować pufy? Obecnie ten problem powoli zanika, a to głównie za sprawą nowoczesnych mebli beanbag, które same w sobie są wygodne i komfortowe, zapewniając użytkownikom niezapomniane wrażenia.

Przykładowo fotel w rozmiarze 4XL z powodzeniem może służyć dorosłym osobom, które chcą w nim wypocząć jako zwykła pufa; może też z równie dużym powodzeniem być ciekawą opcją zastępującą łóżko dla dziecka i to bez obawy o niewygodny czy niezdrowy sen. oczywiście nadal głównym zastosowaniem, jakie będą miały pufy pozostaje kwestia odpoczynku podczas siedzenia – czy to w trakcie rozmowy prywatnej czy biznesowej jak i w czasie lekkiej i krótkiej drzemki, do której worek idealnie będzie się nadawał. Aby maksymalnie dbać o komfort naszego siedzenia, worki wyposażone zostały nie w standardowe i znane wszystkim konstrukcje z drewna (popularne pudła), ale w tysiące drobnych granulek wykonanych ze styropianu. Dzięki temu pufy formują się samoistnie we wręcz dowolne kształty, dopasowując się tym samym do naszego ciała, zapewniając mu odpowiednie podparcie i sprawiając, że wypoczynek na takich pufach czy fotelach na pewno stanie się naszym ulubionym. Możemy zapomnieć też o setkach poduszek – pufy beanbag z powodzeniem zastąpią nawet najbardziej miękkie poduszki, koce czy kołdry, a dodatkowo można je też bez problemu przenieść w dowolne miejsce w mieszkaniu (lub wystawić na balkon i taras w celu zażywania słonecznej kąpieli).

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego