Worek XXL

Worek XXL dla młodzieży

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 97,00 zł

Stan: Dostępny

Przeznaczony dla dzieci i młodzieży worek XXL

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

Wysokość: 115 cm

Szerokość podstawy: 75 cm

Pojemność: 250LDostepne kolory ekoskóry:


 

Od jakiegoś czasu większość mebli można już kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy znaleźć odpowiedni sklep w Internecie, wybrać interesujące nas pufy czy fotele, zamówić odpowiedni rozmiar i kolor oraz podać dane do wysyłki. Taki prosty proces zakupu mebli wypoczynkowych w sklepie Pufoteka.pl sprawia, że z dnia na dzień w naszym kraju jest co raz więcej osób baaardzo zrelaksowanych.

Coraz częściej decydujemy się też na kupno mebli nowoczesnych: worki, fotele, sofy czy kostki z serii beanbag goszczą już w wielu nowoczesnych domach, zapewniając im niepowtarzalny styl i atmosferę. Kupując pufy w internetowym sklepie Pufoteka.pl zaoszczędzamy jednak nie tylko czas i pieniądze – zaoszczędzamy też na architekcie lub dekoratorze wnętrz. Worek z PUFOTEKI może bowiem nie tylko posłużyć jako doskonały i wygodny mebel, z którego nie będziemy chcieli nigdy zejść, ale jest też świetnym elementem dekoracyjnym. Przykładowo ustawiając fotel na wprost telewizora, kominka lub stawiając go przy niskiej ławie uzyskujemy doskonały efekt wizualny, jakiego na pewno nie zapewnią nam doświadczeni architekci. Z drugiej strony nie wolno też zapominać, że standardowa pufa jest zazwyczaj droższa niż jej odpowiednik wykonany ze styropianu i skórzanego worka.

Nic dziwnego, że biorąc pod uwagę powyższe argumenty, wiele osób woli kupować pufy za pośrednictwem Sieci. Wiąże się to bowiem z dodatkowym ograniczeniem kosztów oraz możliwością zamówienia transportu i dostawy bezpośrednio pod dom. Zwykle nie trzeba też wnosić kupionej pufy do mieszkania, ponieważ zrobi to kurier.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego