Worek XL

Przeznaczony dla dzieci worek XL

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 
95,00 zł

Stan: Dostępny

Przeznaczony dla dzieci worek XL

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

Wysokość: 90 cm

Szerokość podstawy: 60 cm

Pojemność: 120L

 

Dostepne kolory ekoskóry:


Wygoda i komfort to elementy naszego życia, o które dbamy w wyjątkowy sposób, starając się dopasować do nich praktycznie wszystko. Z tego powodu kupujemy wygodne worki do siedzenia, komfortowe kanapy, a nawet dokonujemy dodatkowego remontu domu, aby mieszkanie w nim było dla nas jeszcze bardziej przyjemnie.

W wielu przypadkach pufy, które spotkać można przede wszystkim w salonach, ale też w pokojach gościnnych, z założenia mają być dla nas wygodne i dawać poczucie odpoczynku. Z tego względu pufy są wykonywane od dziesięcioleci według starego wzorca – ze stałą konstrukcją i z tradycyjnymi planami, które jednak w ostatnim czasie zostały złamane przez worki. To meble tak zwanej nowej generacji, wykonywane w inny sposób i w zgodzie z zupełnie odmiennymi założeniami. Choć tradycyjna pufa w dużym stopniu gwarantowała nam wygodę siedzenia, to obecnie zwykły worek zapewnia jeszcze więcej. Jego struktura i budowa sprawiają bowiem, że ma on również pozytywny wpływ na nasze zdrowie, wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia, a właściwie dobrany fotel umożliwia też uniknięcie poważnych problemów z kręgosłupem. Nowy komfort siedzenia tak dokładnie i zawzięcie promowany przez współczesnych producentów sprawia, że normalne pufy stają się nie tylko meblami wypoczynkowymi, w których można dosłownie się zatopić i odpocząć, ale są również doskonałą i przemyślaną opcją pod względem aranżacji wnętrz. Zwłaszcza zaś w nowoczesnych mieszkaniach, gdzie trendy mody i współczesność odgrywają ważną rolę.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego