Pufa XXL

Pufa XXL dla młodzieży i dorosłych.

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 

127,00 zł

Stan: Dostępny

Pufa XXL przeznaczona dla młodzieży i dorosłych.

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 

Wysokość: 120 cm

Szerokość podstawy: 90 cm

Pojemność: 350L

 

Dostepne kolory ekoskóry:Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, aby typowe domowe meble miały jakiekolwiek inne właściwości i zalety niż te bezpośrednio związane z komfortem i wygodą ich użytkowania? Dzisiaj jednak nie jest to nic dziwnego – fotel wykonany w zgodzie z nowoczesnymi technologiami oferuje nie tylko wspomnianą wygodę, ale zapewnia też szereg innych pozytywnych cech, dzięki którym zwykły odpoczynek stanie się jeszcze bardziej przyjemny.

Do głównych zalet, jakie posiadają pufy, zaliczyć można ich wyjątkowo pozytywny wpływ na nasze... zdrowie. Tak, zdrowie, ponieważ odpowiednio wyprofilowana pufa może być doskonałym sposobem na walkę z bólami kręgosłupa czy niewygodnym snem powodującym liczne dolegliwości. Worki z racji faktu, że wykonane są z elastycznego materiału i same dostosowują się swoim wyglądem i kształtem do ciała siedzącej osoby, w odpowiedni sposób podpierają wszystkie wrażliwe części działa. Dzięki temu pufy umożliwiają zdrowy i bezpieczny wypoczynek dla kręgosłupa i to podczas siedzenia, gdy w większości przypadków to właśnie wtedy jest on najbardziej obciążony. Nowoczesny worek to jednak nie tylko dobre rozwiązanie zdrowotne – to też świetny mebel pod względem architektonicznym, dekoracyjnym i estetycznym. Wygląd i budowa, które posiadają pufy czynią je potencjalnymi meblami nadającymi się zarówno do domów i pomieszczeń prywatnych, jak i do większych sal przemysłowych i użytkowych – poczekalni, gabinetów czy sal restauracyjnych. Takie pufy mają mnóstwo zastosowań, a dzięki swojej wytrzymałej strukturze, ich użyteczność jest wyjątkowo długa.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego