Leżak XXL

Leżak XXL przeznaczona dla dzieci i młodzieży.

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 


129,00 zł

Stan: Dostępny

Leżak XXL przeznaczona dla dzieci i młodzieży.

PREZENT DO WYBORU GRATIS!!!

 

Wysokość: 70 cm

Szerokość podstawy: 70 cm

Długość: 110 cm

Pojemność: 300L

 

Dostepne kolory ekoskóry:Od wieków ludzie zmieniali i modyfikowali te przedmioty, które ich zdaniem nie były wystarczająco wygodne. Tak jest też w przypadku mebli, gdzie pufy z niewygodnego drewna i gąbki są zastępowane miękkim workiem skórzanym i odpowiedniej jakości styropianem.

Mowa oczywiście o meblach typu beanbag, ponieważ to właśnie worki w ostatnich miesiącach i latach są promowane jako nie tylko najbardziej nowoczesne, ale też najbardziej wygodne i przyjazne dla naszego zdrowia. Do zalet, które w dużym stopniu charakteryzują też worek zaliczyć można jego wygodę, uniwersalizm, lekkość, miękkość i... niską cenę. W przeciwieństwie bowiem do większości mebli w sklepach, gdzie pufa kosztuje już kilkaset złotych, meble z serii beanbag można kupić o wiele taniej i cieszyć się ich użytecznością znacznie dłużej. Jednak to oczywiście nie wszystkie pozytywne cechy, którymi cieszy się przykładowy fotel – nie wolno bowiem zapominać o tym, że dzięki swojej dość dziwnej i wyjątkowo specyficznej strukturze, pufy takie są niezwykle wytrzymałe, zachowując przy tym ogromną miękkość i elastyczność. Sprawia to, że niezależnie od faktu, kto ich aktualnie używa, w jakim jest wieku, jakiego wzrostu czy nawet ile waży, pufy takie zawsze zachowają swój wygląd i właściwości, zmieniając kształt poprzez dopasowanie go do ciała siedzącej osoby.

Takich opcji i możliwości modyfikacji nie posiadają żadne inne pufy, jakie można znaleźć w nawet najbardziej renomowanych sklepach meblarskich. To czyni je bardzo uniwersalnymi i pożądanymi przez wiele osób na całym świecie – zwłaszcza że w tym wypadku w parze z wysoką jakością idzie też niska cena.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego