Bezpieczeństwo

Pufy przeznaczone są dla dzieci powyżej lat 3. Jeśli uznasz, że twoje dziecko mimo starszego wieku nie powinno używać takiej pufy - nie pozwalaj mu na to.

Nie zostawiaj dziecka samego z pufą - może spaść i się potłuc. Może także zostać przygniecione pufą przez inne dziecko podczas niewinnej zabawy - grozi uduszeniem.

Pod żadnym pozorem nie pozwalaj otwierać dziecku podwójnego zamknięcia jakie oddziela je od styropianu. Styropian mimo, że wygląda na atrakcyjną zabawkę nią nie jest. Istnieje ryzyko, że dziecko może go połknąć bądź może dostać się do układu oddechowego dziecka.

Nie pozwalaj dziecku samemu zasypiać na pufie.


UŻYWAJ WYOBRAŹNI PRZY ZABAWACH Z PUFĄ. SZCZEGÓLNIE W STOSUNKU DO DZIECI. NIEWINNA ZABAWA MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNA!

Wszystkie nasze wyroby posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny nr HK/B/0414/01/2010

Konserwacja

Pufę wykonaną z ekoskóry wystarczy czyścić powierzchniowo, gdyż ewentualne zanieczyszczenia nie wnikają do głębszych warstw materiału, jak to ma miejsce w przypadku tkanin, tzn. nie ma potrzeby przeprowadzania specjalnego, głęboko penetrującego czyszczenia. Wyroby skóropodobne należy czyścić ogólnie dostępnymi środkami czyszczącymi, które nie zawierają rozpuszczalników, m.in. wodą z mydłem bądź płynem do mycia naczyń, bez użycia środków rysujących powierzchnię typu "CIF". Do czyszczenia należy używać miękkiej gąbki lub miękkiej szmatki. Całość operacji zakończyć spłukaniem wodą i wytarciem powierzchni do sucha.

Należy pamiętać, że ślady z tuszu, długopisu, mazaków i pochodnych bardzo trudno usunąć z powierzchni sztucznej skóry. Na własną odpowiedzialność można użyć zmywacza do paznokci w takim przypadku.

Warto wiedzieć też, że tkaniny mające bezpośredni kontakt z wyrobami skóropodobnymi nie mogą zawierać aktywnych barwników, które migrując spowodowałyby trwałe jej zabrudzenia.Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieJako jedyny producent pufy i worków posiadamy Atest Państwowego Zakładu Higieny nr
HK/B/0507/01/2012
na cały produkt wykonany z tkanin i ekoskóry. Certyfikat to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów potwierdzona badaniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego