Kontakt:

tel. 601-074-456
e-mail: allegro@pufoteka.pl

Oferta

Fotele sako
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pufy sako
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Worki sako
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sofy
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pufki
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Leżaki
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Wyspy
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Granulat do puf
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Każdy nasz produkt
posiada atest PZH.

czytaj więcej...


Jako jedyny producent
udzielamy 2 lat gwarancji
Door-To-Door na produkty czytaj więcej...


Masz 30 dni na zwrot towaru gdyby nie spełnił Twoich oczekiwań
czytaj więcej...

             

Czym tak naprawdę są nasze pufy? Co się w nich kryje? Jaka magia sprawia, że są tak wygodne?

Materiał
Pufy Pufoteka wykonane są z najwyższej jakości specjalnej ekoskóry. Jest to produkt ekologiczny - bezpieczny. Sztuczna skóra wykonana jest z dzianiny syntetycznej a na nią napylony jest materiał PVC z dodatkiem barwników. Z podobnym materiałem stykamy się na co dzień. Wykonane są z niego obicia tapicerek samochodowych, meble, obuwie. Materiał do puf Pufoteki jest produkowany według specjalnej metody aby zachował odpowiedni kolor, trwałość i walory użytkowe przez lata. Posiada wszelkie wymagane przez prawo atesty o dopuszczenia.

Co w pufie piszczy - czyli wkład
Nie jest tajemnicą, że najwygodniej siedzieć na czymś co się dostosuje do twoich pleców. Właśnie styropian, czyli spieniony polistyren zapewnia to doskonale. Ale nie jest to zwykły styropian budowlany - on się nie nadaje z wielu przyczyn. Nasz wkład jest produkowany ze specjalnego surowca. Musi mieć odpowiednią gęstość aby nie osiadał, odpowiedni ciężar, sztywność. Nie może być za sprężysty ani za twardy. Jest o wiele gęstszy od zwykłego styropianu budowlanego i musi zostać specjalnie przetworzony zanim trafi do pufy. Produkuje się go tylko dla nas. Nawet styropian meblowy nie spełnia naszych oczekiwań. Mamy coś lepszego. Nasz udoskonalony proces produkcji sprawia, że wsypany do pufy i użytkowany kilka godzin dziennie styropian nie tracił swoich właściwości przez długi czas.

Szycie
Sprawa najwyższej wagi. Wszystkie elementy puf zszywane są pięcioma bardzo mocnymi nitkami aby zapewnić najwyższą wytrzymałość szwów. Dlatego na nasze pufy można wykorzystywać nawet do ekstremalnych zabaw - nie tylko z dziećmi. Wytrzymałość jest najwyższa pośród produktów tej klasy na rynku.

Podwójne zamknięcie
Zapewnia bezpieczne użytkowanie i pewność, że ciekawe dzieciaki nie dostaną się do wkładu. Przeszkadza w tym mocny rzep oraz zamek błyskawiczny. Jest to najbezpieczniejszy sposób zabezpieczania granulatu. Poza tym bardzo estetyczny i funkcjonalny.